Sahne Alanı 550M2
Max. Kişi 2313
Kullanılabilir Etkinlik Alanı Genişliği 16M-22M
Kullanılabilir Derinlik 24M

Teknolojik donanımıyla dünyanın en gelişmiş sayılı performans sanatları merkezlerinin arasında yerini alan Turkcell Sahnesi, zenginleştirilmiş akustik özelliği ile misafirlerine ayrıcalıklı ve keyifli bir tecrübe sunuyor.

Turkcell Sahnesi, 350 m2 yük asansörleriyle hareketli, (36m. sofita yüksekliği, 22m.ile 16m. arasında değişebilir genişliği ve 24m. derinliği ile) 550 m2'lik sahneperformans alanı ve teknik hazırlık alanı dahil olmak üzere toplamda 1.570 m2'lik büyük bir alana yayılıyor. On iki ayrı mekanik asansörden oluşan sahne, sahne altı girişlerine olanak tanıyan yapısıyla öne çıkıyor. Sahne önü koltuk alanı olarak da kullanılabilen ve yine tamamen mekanik yapıdaki orkestra çukuru, en büyük opera, bale ve müzikal orkestralarını ağırlayabilecek konfor ve büyüklükte konumlanıyor. İki balkonlu yapısıyla 2.190 kişilik kapasiteye sahip Turkcell Sahnesi, ileri teknolojiye sahip video, ses ve ışık sistemleriyle en iyi ekipmanı sanatseverlerin hizmetine sunuyor.

Türkiye’nin sanat hayatına önemli bir yön veren Zorlu PSM, açıldığından bu yana Cats müzikalinden The Phantom of the Opera’ya, Gerard Depardieu’den Hugh Jackman’a, PJ Harvey’den Damien Rice’a yaklaşık bin performansa; Altın Kelebek Ödül Töreni, Brand Week Istanbul, Schneider Electric Fuarı gibi lokal ve global bir çok farklı firmanın özel gün etkinliklerine ve bir milyona yakın izleyiciye ev sahipliği yaptı.

PSM 360

Zorlu PSM içerisinde yer alan kiralanabilir alanlarımızı www.zorlupsm.com adresinde yer alan 360 derece sanal turumuzla keşfedebilirsiniz.

ETKİNLİK Mİ DÜZENLİYORSUNUZ?

Zorlu PSM, her türlü organizasyonunuzda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzman ekibimiz ve mekanlarımızla, İstanbul’un kalbi Zincirlikuyu’da!

DETAYLI BİLGİ

TURKCELL SAHNESİ

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.