ZORLU PSM YOUTUBE

SAHNE TOZU YUTANLAR

Farklı disiplinlerden performans sanatları profesyonellerinin bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar, sahneye dair merak edilenlere yanıt arıyor.

BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PSM ON AIR SESSIONS

Zorlu PSM’ye sahne almak için gelen sanatçıları konser öncesi yakalıyoruz ve radyo stüdyomuzda bize özel bir performans kaydetmelerini rica ediyoruz. Şu ana kadar Oscar Anton, Liraz, Deniz Tekin, John Grant ve Binker & Moses gibi isimlerin yer aldığı serimizde, en sevdiğimiz müzisyenlerin samimi performanslarını izleme şansını elde ediyoruz.

BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
CROSSOVER TALKS

Alican Yücesoy, Yeliz Kuvancı, Barış Kıralioğlu ve Aybike Turan’ın alelade konuları büyük bir ciddiyetle ele aldığı eğlenceli sohbetleri Crossover Talks, Zorlu PSM YouTube Kanalı’nda!

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
İBRAHİM SELİM İLE QUIZ NIGHT

Sanat, genel kültür, spor, tarih ve daha birçok alanda bilgilerinizi yarıştırmaya hazır mısınız? İbrahim Selim soruyor, seyirci cevaplıyor. Endişeye mahal yok! Sorularımız şık olduğu kadar şıklı da!

BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İŞ BİRLİĞİ BAŞVURU FORMU

Özel olarak talep edilmedikçe, bize ilettiğiniz taleplerinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz; “Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ,biyometrik ve genetik veriler.”

captcha

TEŞEKKÜR EDERİZ!

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorun Oluştu!

Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu. Tekrar deneyiniz.