KURUMSAL KİRALAMA

55.000 m2’lik toplam alan üzerinde tasarlanmış 2.190 kişilik Turkcell Sahnesi, 698 kişilik Turkcell Platinum Sahnesi, 800 kişilik %100 Studio sahnesi; her türlü sergi, kurumsal etkinlik ve daha birçok etkinlik için tercih edilen Sky Lounge ve Meydan Fuaye etkinlik alanları ve toplam 2.500 metrekareye ve üç kata yayılan fuaye alanlarıyla Avrupa’nın en büyük ve donanımlı performans sanatları merkezinden biri konumundadır. 3000 kişi kapasiteye kadar hitap edebilen alanları ile, Zorlu PSM, konferanslar, ödül törenleri, lansmanlar, basın toplantıları ve defileler gibi birçok farklı kurumsal etkinlik için sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi için PSM_CorporateSales@zorlu.com e-posta adresinden Kurumsal Satış Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

KURUMSAL KİRALAMA TALEP FORMU

Özel olarak talep edilmedikçe, bize ilettiğiniz taleplerinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz; “Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ,biyometrik ve genetik veriler.”

captcha

TEŞEKKÜR EDERİZ!

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorun Oluştu!

Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu. Tekrar deneyiniz.