HAKKIMIZDA

Zorlu Ailesi tarafından kültür sanatın dönüştürücü gücüne olan inançla açılan Zorlu PSM olarak, 2013 yılından bu yana yenilikçi vizyonumuzla Türkiye’nin kültür sanat hayatına yön veriyoruz. 11 yıldır ulusal ve uluslararası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyoruz.

Bugünün ve yarının sanatçılarına hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor ve onlara destek oluyoruz. Yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapımızla Zorlu PSM’yi global bir sahneye dönüştürme hedefiyle çalışıyoruz. Performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek artistik üretkenliği beslemek, artistik canlılık oluşturmak, sanatsal ve kültürel üretimi artırmak için çalışmalar yürütüyoruz.

Bugüne kadar ağırladığımız 6 milyonu aşan sanatseverden aldığımız motivasyonla daha fazla insanı sanatla buluşturmaya ve benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Geniş içerik yelpazemiz sayesinde Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık %15’lik bir hacmini karşılıyoruz. Dünya standartlarındaki donanımımızla, dünyaca ünlü müzikallerden müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan tek kişilik performanslara kadar uzanan nitelikli kültür sanat etkinliklerini sanatseverlerle buluşturuyoruz.

On birinci sezonumuzda “Dünyan Değişsin” mottosuyla on bir yıllık geçmişimizde ağırladığımız tüm sanatçıları kutlayarak sanata gönülden bağlı 150 kişiden oluşan ekibimizle birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyoruz.