Sahne Alanı 150M2
Max. Kişi 709
Kullanılabilir Etkinlik Alanı Genişliği 12M
Kullanılabilir Derinlik 13M

Zorlu PSM’nin bir diğer salonu doğal akustik özelliğe sahip olan Turkcell Platinum Sahnesi. Mekan; 12 metre genişliğe, 13 metre derinliğe ve 12 metre sofita yüksekliğe sahip olan 156 m2'lik performans alanı ve teknik hazırlık alanı dahil olmak üzere sahne toplam 315 m2'lik bir alanı kapsıyor. Özenle tasarlanmış ve doğal akustiğe uygun seçilmiş ses sistemiyle sofistike bir tiyatro özelliği taşıyor. Yine en son teknolojiyle donatılmış Turkcell Platinum Sahnesi benzersiz ses, ışık ve video ekipmanına sahip.

717 koltuk kapasiteli salon, balkon ve parter alanından oluşan Drama Sahnesi, bugüne kadar Zorlu PSM prodüksiyonluğunda ve Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle sahneye konan “Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş” müzikalinden, “Yoldan Çıkan Oyun” tiyatrosuna; sıradışı bir sessiz tiyatro deneyimi olan “Smashed” gösterisine, misafir yerli tiyatro gruplarından Shakespeare’in oyunlarını en iyi şekilde sahneye koyan topluluklardan birisi olarak kabul edilen “Shakespeare's Globe Theatre”a birçok farklı eseri ağırladı. Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun oyunlarından, Fazıl Say, Riff Cohen, Sir James Galway ile genç caz sanatçımız Karsu’ya kadar pek çok sanatçı, tiyatro, Vatan Bilgisayar, Parıltı Derneği Hababamla El Ele, Keller Williams Etkinliği MegaCamp gibi farklı kurumsal etkinlikleri izleyicilerle buluşturdu.

PSM 360

Zorlu PSM içerisinde yer alan kiralanabilir alanlarımızı www.zorlupsm.com adresinde yer alan 360 derece sanal turumuzla keşfedebilirsiniz.

ETKİNLİK Mİ DÜZENLİYORSUNUZ?

Zorlu PSM, her türlü organizasyonunuzda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzman ekibimiz ve mekanlarımızla, İstanbul’un kalbi Zincirlikuyu’da!

DETAYLI BİLGİ

TURKCELL PLATINUM SAHNESİ

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.