KARİYER

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, on yıldır dünya çapından birçok sanatçının da katkısıyla sanatın birçok farklı disiplinine ev sahipliği yapıyor. Zorlu PSM ilham verici, çarpıcı, çok renkli yapısıyla ve global bir sahne olma vizyonuyla hareket ederken aynı zamanda, sanatsal ve kültürel üretimi arttırmak amacıyla da ülkemizde kültür-sanat sektörünün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

İnsan kaynakları misyonumuzu da tıpkı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin vizyon, misyon ve yenilikçi, dinamik, çok sesli, kapsayıcı, güvenilir değerleri olduğu gibi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. İşe alım sürecini, Zorlu Grubu hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilme yaklaşımıyla, fırsat eşitliği sağlayan bir politika çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. İşe alım sürecinde uygun adayları; işe alınacağı bölüm tarafından talep edilen bilgi, deneyim ve eğitime sahip olmaları durumunda mülakata davet ediyoruz.

Zorlu PSM’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için psm.zorlukariyer.com adresinden Zorlu PSM Kariyer sitemizdeki güncel iş ilanlarımızı inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.