VESTEL PSM RADYO

ŞUAN ÇALIYOR
32 DAKİKA SONRA YAYINDA
Lori Barokas ile U Dönüşü
Lori Barokas10:00
Şimdi de radyodaki performansımızı görün!

Zorlu PSM’nin, sesini daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla hayata geçirdiği yeni performans alanı Vestel PSM Radyo, Vestel’in sponsorluğunda, Karnaval Medya Grubu’nun iş birliğiyle yayında!

Vestel PSM Radyo, klasik rock, pop rock, indie rock, folk, turkish folk, jazz, ve soul gibi pek çok farklı müzik janrını barındıran yayın akışının yanı sıra özgün içerikli programlar da sunuyor. Zorlu PSM sahnelerinin ruhunu yansıtan müzik seçkisi, yepyeni içerikler ve çok daha fazlasıyla “Vestel PSM Radyo” Karnaval.com ve Karnaval mobil uygulamasında!

Kaçırdın mı?

Üzülme, Spotify ve Karnaval’da tüm yayınlarımızı bulabilirsin.

Radyo Stüdyosu

Vestel PSM Radyo, Zorlu PSM sahnelerinden ilham alan içerikleriyle Karnaval.com iş birliğiyle yayın yapan bir dijital radyo kanalıdır. Vestel PSM Radyo stüdyosunda haftanın beş günü canlı yayınlar yapılmakta ve tüm hafta boyunca birçok program, performans ve podcast kaydı yapılabilmektedir.

Radyo Stüdyosu
PROGRAMCILAR
ALPER BAHÇEKAPILI
CEMİL SAĞYAŞAR
EREL ERYÜREK
FERİT ODMAN
KAAN SEZYUM
LALE PLAK

ALPER BAHÇEKAPILI

Kültür sanat dünyasındaki üretimleri, gazeteci kimliği ve dahasıyla tanıdığımız Alper Bahçekapılı favori parçalarını, kişisel hikayeler üzerinden anlattığı programı Kabin ile her Pazar 12.00’de Vestel PSM Radyo’da.

CEMİL SAĞYAŞAR

Müzik sektörüne uzun yıllarını vermiş Cemil Sağyaşar’ın hazırladığı programda, müzik tarihinde yer edinmiş unutulmayan parçaları dinleme şansı bulacaksınız. Cemil Sağyaşar ve Unutulmayanlar, her Pazar 11:00’de Vestel PSM Radyo’da.

EREL ERYÜREK

Dergici, gazeteci ve DJ olarak tanınan Erel Eryürek, her Salı 16.00’da İsim, Şehir, Hayvan isimli programıyla Vestel PSM Radyo’da. Eryürek’in kendine has bir şekilde kurguladığı eğlenceli programında bazen konuklarıyla keyifli sohbetlerine, bazense müziklerin hakim olduğu dakikalara şahitlik edeceksiniz.

FERİT ODMAN

Ferit Odman “Davul Odası”ndan sizleri selamlıyor. Her hafta yeni bir davulcuyu konu alan Odman, insan sesinden sonra gelen ilk enstrüman olan davulun caz dünyasındaki önemli rolünü ve en güzel örneklerini açıklamalarıyla sizlere sunuyor. Ferit Odman’ın Davul Odası, her Pazar 10:00’da Vestel PSM Radyo’da!

KAAN SEZYUM

Bildiğiniz albümlerin bilmediğiniz yönleri, bilmediğiniz parçaların çok iyi bildiğiniz tınıları, zamanın ruhunu yaşatan albümler, zamansız müzikler ve dahası Kaan Sezyum ile “Türlerin Kökeni” programıyla her Pazar 22:00’de Vestem PSM Radyo’da.

LALE PLAK

Hakan Atala ve Erdal Akkaş, 65 yıllık müzik mağazası Lale Plak’ta edindikleri birikimi müzikseverlerle Lale Plak Seçkileri” programında paylaşıyor. Gelenekselden kopmadan modern cazın çeşitli dalları arasında gezinen, keşfetmeye değer yeni sanatçılara yer vermeye özen gösteren seçkiler her Cuma 16:00’da Vestel PSM Radyo’da.

LORİ BAROKAS
MELİS DANİŞMEND
STYLİST
ZEYNEP GÜRAY

LORİ BAROKAS

Uzun yıllardır karasal birçok radyoya yaptığı yayınlardan tanıdığımız nev-i şahsına münhasır radyocu Lori Barokas, son 10 yıldır sürdürdüğü U Dönüşü programıyla Vestel PSM Radyo’da hafta içi her gün 10:00’da yeniden canlı yayında karşınızda. Zorlu PSM dünyasından haberler, sürpriz konuk sanatçılar, hediyeler ve dahası Lori Barokas ile U Dönüşü’nde sizlerle.

MELİS DANİŞMEND

Müzisyen ve yazar Melis Danişmend, her hafta başka bir ruh haline, dünya derdine ve hoşuna giden çeşitli konulara odaklandığı Tematik programında kimi zaman bu konuları tamamlayan şarkıları, kimi zamansa dinleyicilerden gelen yorum ve anıları bir araya getiriyor. Melis Danişmend ile Tematik, her Cumartesi 12:00’de Vestel PSM Radyo’da.

STYLİST

Lokal sahnede özellikle İstanbul’daki kulüp performanslarıyla uzun yıllardır tanıdığınız DJ Style-ist, farklı türler arasında zaman tanımayan edit’leriyle artık her Perşembe 21:00’de Antin Kuntin Show programıyla Vestel PSM Radyo’da. 80’li yıllara damga vuran parçalardan disko klasiklerine, günümüz dans melodilerinden aklınıza gelebilecek her janraya dokunan setleriyle sınırsız bir müzik keyfi için Antin Kuntin Show’u kaçırmayın.

ZEYNEP GÜRAY

Lokal sahnenin öne çıkan isimlerini Vestel PSM Radyo stüdyosunda ağırladığı programıyla Zeynep Güray nam-ı diğer ZeGlence, terapi kıvamındaki programı Lokal Terapi ile her Pazartesi 12:00’de Vestel PSM Radyo’da.

TAKVİM

Lori Barokas ile U Dönüşü

10:00

ZeGlence ile Lokal Terapi

12:00

Lori Barokas ile U Dönüşü

10:00

Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan

16:00

Lori Barokas ile U Dönüşü

10:00

Lori Barokas ile U Dönüşü

10:00

Stylist İle Antin Kuntin Show

21:00

Lori Barokas ile U Dönüşü

10:00

Lale Plak Seçkileri

16:00

Melis Danışmend ile Tematik

12:00

Ferit Odman’ın Davul Odası

10:00

Cemil Sağyaşar ve Unutulmayanlar

11:00

Alper Bahçekapılı ile Kabin

12:00

Kaan Sezyum ile Türlerin Kökeni

22:00