Kültür ve Sanatı Size Özel Ayrıcalıklarla Keşfetmeye Başlamak ister misiniz?​

Zorlu PSM'nin "Friends" segmentine özel bir dünyaya hoş geldiniz. Friends üyeliğinizle birlikte, kültür ve sanatın keyfini dostlarınızla paylaşma ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte Friends üyelik kartınızla elde edeceğiniz özel avantajlar

AYRICALIKLARINIZ
  • Bilet Alımlarında %10 İndirim
  • Öncelikli Bilet Satışı
  • Yeni Sezon Lansman Etkinliği
  • Zorlu PSM Kürasyonundaki Etkinliklere Özel Davet
  • PSM Unseen Tour

PSM üyelerimiz kendi üyelik kategorilerine göre etkinlik başına 2 bilet olmak üzere belirlenen oranda indirimli bilet satın alma hakkına sahiptir.

PSM üyeleri, Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek etkinliklerin tüm kategorilerdeki biletlerine, satışa açılmadan belirli bir süre önce erişebileceklerdir. Bu etkinliklerin satış linkinin paylaşımı kurumsal hesaplarımızdan yapılacaktır. PSM üyeleri, bu link üzerinden Passo web sayfasına ulaşarak veya gişelere gelerek satın alma işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Merch standlarından Zorlu PSM’nin kendi üretimi olan ürünleri almak isteyen misafirlerimiz fiziksel veya dijital kartını yetkili kişilere göstererek indirim hakkından yararlanabilirler

Üyelerimiz kartlarını yenileme tarihi geldiğinde, bu haklarından yararlanmak istediklerini belirterek ve üyelik numaralarını uyelik@zorlu.com adresine bildirerek güncel fiyat üzerinden %20 indirim ile kartlarını yenileyebileceklerdir. Üyelik yenileme indirim hakkı üyelik bitiş tarihinden itibaren en fazla 3 ay için geçerlidir.

PSM Kart üyelerine, Zorlu PSM’nin yeni sezon açılışında misafirlere kapalı olarak gerçekleştirilen yeni sezon lansman sunumuna katılım hakkı sunulacaktır.

PSM kürasyonundaki etkinlikler, PSM Müşteri Temsilcisi tarafından PSM üyelerine mail yoluyla bildirilir. Katılım göstermek isteyen PSM üyeleri bahsi geçen mailde belirtilen tarihe kadar rezervasyon yaptırdıktan sonra ilgili personele fiziksel ya da dijital üye kartını göstererek ücretsiz giriş yapabilirler.

PSM Unseen Tur; Türkiye’de ilk defa bir kültür sanat kurumunda gerçekleşen, Zorlu PSM’nin kamuya açık olmayan noktalarını misafirlerimize açtığımız ve bir rehber eşliğinde tanıttığımız bir sahne arkası deneyimidir. Üyelerimiz bu haktan yararlanmak için; Destek hattına ya da uyelik@zorlu.com adresine mail atarak kart numaralarını belirttiklerinde kontenjan durumuna göre sezonda 1 defa olmak uzere 2 kişi yararlanabilirler.

PSM üyeleri, Zorlu PSM Wi-Fi sunucusuna kişiselleştirilmiş kullanıcı adı ve şifreyle bağlanarak sınırsız internet hizmetinden yararlanabilirler.

PSM üyeleri, Zorlu PSM vestiyerde kasa noktasına geldiklerinde fiziksel veya dijital üye kartlarını göstererek ücretsiz vestiyer hakkından faydalanabileceklerdir.

Friends üyeler, Zorlu PSM içerisinde sezon boyu gerçekleşecek etkinliklerde planlanacak kampanyalar ve indirimler gibi sürpriz ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

PSM Gazete, tüm PSM üyelerine mail yoluyla gönderilecektir

Arkadaşınızı üye yapın, her bir arkadaşınız için ek indirim kazanın.

Friends üyeler, etkinliği satın alma aşamasında kendi kart tiplerini seçerek, kart numaralarını ve kodlarını girdikten sonra Passo üzerinden etkinlik biletlerini indirimli satın alabilirler.

11.500 TL / YIL ÜYE OL