Kültür ve Sanatın Size Özel Dünyasını Yaşamak İster Misiniz?

Zorlu PSM'nin ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Zorlu PSM'nin “Elite" segmentine özel ayrıcalıklarla dolu bir dünyaya adım attınız. ​ Bu kart, kültür ve sanatın seçkin zirvelerine ulaşmanız için tasarlanmış özel bir deneyimin kapılarını sizin için aralıyor. Elite bir üye olarak, sanatın sınırlarını zorlamaya ve seçkin etkinliklere özel bir pencereden bakmaya hazır olun. Bu kart, yalnızca bir üyelik kartı değil, aynı zamanda kültür ve sanatın en seçkin anlarını yaşamanız için özel bir anahtardır. Zorlu PSM ailesine katıldığınız için teşekkür eder, sizleri unutulmaz deneyimlerle dolu bir kültür yolculuğuna davet ederiz.​

AYRICALIKLARINIZ
  • Bilet Alımlarında %15 İndirim
  • Öncelikli Bilet Satışı
  • Etkinliklere Sıra Beklemeden Girme Hakkı
  • Ücretsiz Otopark Kullanımı
  • Zorlu PSM Kürasyonundaki Etkinliklere Özel Davet

PSM üyelerimiz kendi üyelik kategorilerine göre etkinlik başına 2 bilet olmak üzere belirlenen oranda indirimli bilet satın alma hakkına sahiptir.

PSM üyeleri, Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek etkinliklerin tüm kategorilerdeki biletlerine, satışa açılmadan belirli bir süre önce erişebileceklerdir. Bu etkinliklerin satış linkinin paylaşımı kurumsal hesaplarımızdan yapılacaktır. PSM üyeleri, bu link üzerinden Passo web sayfasına ulaşarak veya gişelere gelerek satın alma işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

PSM Kart üyelerine, Zorlu PSM’nin yeni sezon açılışında gerçekleştirdiği ve misafirlere kapalı olarak gerçekleştirilen yeni sezon lansman sunumuna katılım hakkı sunulacaktır.

Elite üyeler, Zorlu PSM içerisinde gerçekleştirilen tüm salonlardaki etkinliklere, satın aldıkları fiziksel veya dijital biletlerini göstererek kendilerine özel olarak belirlenmiş alandan sıra beklemeden giriş yapabilecektir.

PSM Unseen Tur; Türkiye’de ilk defa bir kültür sanat kurumunda gerçekleşen, Zorlu PSM’nin kamuya açık olmayan noktalarını misafirlerimize açtığımız ve bir rehber eşliğinde tanıttığımız bir sahne arkası deneyimidir. Üyelerimiz bu haktan yararlanmak için;

Destek hattına ya da uyelik@zorlu.com adresine mail atarak kart numaralarını belirttiklerinde kontenjan durumuna göre sezonda 1 defa olmak uzere 2 kişi yararlanabilirler.

PSM üyeleri, Zorlu PSM Wi-Fi sunucusuna kişiselleştirilmiş kullanıcı adı ve şifreyle bağlanarak sınırsız internet hizmetinden yararlanabilirler.

PSM kürasyonundaki etkinlikler, PSM Müşteri Temsilcisi tarafından PSM üyelerine mail yoluyla bildirilir. Katılım göstermek isteyen PSM üyeleri bahsi geçen mailde belirtilen tarihe kadar rezervasyon yaptırdıktan sonra ilgili personele fiziksel ya da dijital üye kartını göstererek ücretsiz giriş yapabilirler.

Merch standlarından Zorlu PSM’nin kendi üretimi olan ürünleri almak isteyen misafirlerimiz fiziksel veya dijital kartını yetkili kişilere göstererek indirim hakkından yararlanabilirler

Elite üyeler, Zorlu PSM içerisinde sezon boyu gerçekleşecek etkinliklerde planlanacak kampanyalar ve indirimler gibi sürpriz ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

PSM Gazete, tüm PSM üyelerine mail yoluyla gönderilecektir

Elite üyeler, Zorlu Center otoparkında sadece etkinlik günlerinde 0-6 saat arası ücretsiz otopark kullanım hakkından faydalanabileceklerdir.

Elite üyeler, İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, ,Nevşehir havalimanları ile Uludağ ve Kartalkaya kayak merkezlerine transferlerinde kullanabilecekleri %30 indirim hakkına sahiptirler.

PSM üyeleri, Zorlu PSM vestiyerde kasa noktasına geldiklerinde fiziksel veya dijital üye kartlarını göstererek ücretsiz vestiyer hakkından faydalanabileceklerdir.

Üyelerimiz kartlarını yenileme tarihi geldiğinde, bu haklarından yararlanmak istediklerini belirterek ve üyelik numaralarını uyelik@zorlu.com adresine bildirerek güncel fiyat üzerinden %20 indirim ile kartlarını yenileyebileceklerdir. Üyelik yenileme indirim hakkı üyelik bitiş tarihinden itibaren en fazla 3 ay için geçerlidir.

Arkadaşınızı üye yapın, her bir arkadaşınız için ek indirim kazanın.

Zorlu PSM işbirliği yaptığı otel ve restoranlarda özel indirimlerden yararlanın.

22.000 TL / YIL ÜYE OL