BLONDSHELL YENİ ŞARKISI "DOCKET" İÇİN BULLY İLE İŞ BİRLİĞİ YAPTI

13 Ağustos akşamında PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında %100 Studio’da izleyeceğimiz Blondshell yeni single'ını yayınladı.

Müzik dünyasının dikkat çeken isimlerinden Blondshell, Bully ile heyecan verici bir iş birliği yaptı ve "Docket" adlı yeni şarkısını yayınladı.

Yves Rothman'ın yapımcılığını üstlendiği bu özel single, farklı tarzlardan gelen yetenekleri bir araya getirerek dinleyicilere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Birçok yayın organında övgüyle bahsedilen alternatif rock, indie rock, grunge ve Britpop gibi farklı türleri başarıyla harmanlayan Blondshell ve Bully'nin 2023 stüdyo albümlerinin ardından bu müzikal iş birliği sonucu ortaya çıkardıkları yeni şarkıyla birlikte belirsizlik, değişim ve uzaklık gibi duygular ustalıkla işlenerek dinleyicilere sunuluyor. Blondshell ve Bully'nin kendisine eşlik ettiği "Docket" adlı yeni şarkısı, müzikseverlere duygusal ve enerjik bir deneyim sunuyor. PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında %100 Studio'da izleyeceğimiz performans öncesinde, Blondshell'in yeni şarkısıyla konsere hazırlık yapabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR