HEDİYE KART

Kalbi sanat için atanlara dünyaları değiştirecek bir hediye!

Yıl boyunca Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan etkinlikleri sanatsever sevdiklerinize hediye etme imkanı sunan Zorlu PSM Hediye Kart, şimdi satışta! İster bireysel, ister kurumsal olarak değerlendirebileceğiniz Zorlu PSM Hediye Kart, sevdiğinizle paylaşmak için harika bir hediye alternatifi sunuyor. Sevdiklerinizin kalbini sanatla doldurmak için Zorlu PSM Hediye Kart’ı mutlaka edinin.

Zorlu PSM Hediye Kart’ı 500 TL, 1000 TL ve 1500 TL’lik seçeneklerle, hediyekart@zorlu.com adresine mail atarak veya aşağıdaki formu doldurarak satın alabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız Zorlu PSM Hediye Kart’ınızla Zorlu PSM’de gerçekleşen konser, tiyatro, stand-up, müzikal ve daha birçok etkinlik için biletlerinizi passo.com.tr’den ve Zorlu PSM gişelerinden alabilirsiniz. Gişelerden ayrıca bakiyelerinizi görüntüleyip, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zorlu PSM Hediye Kart ile Zorlu PSM’de sanat dolu bir yılın tadını çıkarmanız için sizleri Zorlu PSM’ye bekliyoruz.

 1. Zorlu PSM Hediye Kart’ın satın alınması ve/veya kullanılması halinde Zorlu PSM Hediye Kart Kullanım Koşulları kabul edilmiş sayılır.
 2. Zorlu PSM Hediye Kart, kart kullanıcısının iradesiyle ya da iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafında kullanılırsa üçüncü şahıslar da işbu Sözleşmedeki tüm hüküm ve şartlara tabidir.
 3. Zorlu PSM Hediye Kart, sadece 500 TL, 1000 TL ve 1500 TL’lik seçeneklerle zorlupsm.com.tr ve Zorlu PSM gişelerinden satın alınabilir.
 4. Zorlu PSM Hediye Kartınızı passo.com.tr ve Zorlu PSM gişelerinde kullanılabilirsiniz.
 5. Zorlu PSM Hediye Kart aktivasyonu için passo.com.tr kart numarası ile kartın arka yüzünde yer alan CVV numarasının girilmesi gerekmektedir.
 6. Zorlu PSM Hediye Kart’ın kullanılmaması koşuluyla dijital kartın satın alındığı tarihten itibaren 14 (ondört) günlük süre içerisinde Sözleşme hükümlerine itiraz ederek veya herhangi bir gerekçe göstermeksizin kart iade edilebilir. Belirtilen süre sonrasında hediye kartının iade edilmesi ya da iptal edilmesi veya karttaki bakiyenin talep edilmesi mümkün değildir.
 7. Zorlu PSM Hediye Kart bedelleri başka bir Hediye Kart ile ödenemez.
 8. Zorlu PSM Hediye Kart bakiyesi nakde çevrilemez ve/veya nakde çevrilmesi talep edilemez.
 9. Bir kullanıcı birden fazla Zorlu PSM Hediye Kart satın alabilir.
 10. Zorlu PSM Hediye Kart bakiyesi parçalı olarak kullanılabilir.
 11. Zorlu PSM Hediye Kart’a ek bakiye yüklenemez.
 12. Zorlu PSM Hediye Kart sadece Zorlu PSM ve Zorlu PSM ortak etkinliklerin biletlerinde geçerlidir.
 13. Zorlu PSM Hediye Kart ile gerçekleşen bilet satın alımlarında herhangi bir para üstü verilmeyecektir ancak satın alma adımında kart bakiyesinin kalan tutarı Sözleşmedeki hüküm ve koşullara uygun olarak kullanılabilecektir.
 14. Etkinlik bilet satın alımları için yapılacak ödemelerde kısmen Zorlu PSM Hediye Kart, kısmen de diğer kabul edilen ödeme yöntemleri kullanılarak yapılabilir.
 15. Aynı etkinlik bileti için birden fazla Zorlu PSM Hediye Kart kullanılamaz.
 16. Zorlu PSM Hediye Kart faturası sadece kart sahibinin iletmiş olduğu mail adreslerine gönderilecektir.
 17. Zorlu PSM Hediye Kart bakiyenizi passo.com.tr, Passo mobil uygulaması ve Zorlu PSM gişelerinden kontrol edebilirsiniz.
 18. Zorlu PSM Hediye Kart’ın ilk kullanım tarihinden itibaren 31/12/2024 tarihine kadar geçerlilik süresi olacaktır.
 19. Zorlu PSM Hediye Kart kullanımı ve saklanması sadece kart sahibi sorumluluğundadır. Kartın çalınması, kaybedilmesi ya da hasara uğraması halinde kart yenilenmeyecektir.
 20. Zorlu PSM Hediye Kart numarası ve üç haneli güvenlik numarası gizli tutulmalı, gişe personeli ve Zorlu PSM biletleme personeli dışında herhangi bir kişiye verilmemelidir.
 21. Zorlu PSM Hediye Kart ile satın alınan etkinlik biletleri, diğer tüm etkinlik biletleri gibi genel satın alma şartları ve koşullarına tabidir.
 22. Zorlu PSM Hediye Kart satın alındığında, telekomünikasyon hatlarının/sistemlerinin yetersizlikleri ya da bozulması, verilerin iletilmesinde gecikme olması ya da bilgilerin ve verilerin kaybolması, Zorlu PSM Hediye Kart’ı satın alan tarafından verilen, Zorlu PSM Hediye Kart’ın alıcısına ait detayların hatalı olması, Zorlu PSM Hediye Kart’ın belirtilen e-posta adresine teslim edilmemesi ya da Passo tarafından gönderilen e-postanın spam ya da istenmeyen e-posta olarak görülmesi durumu dâhil olmak üzere Zorlu PSM’nin kontrolü dışındaki nedenlerle söz konusu Zorlu PSM Hediye Kart’ın asıl alıcısı tarafından alınmamasından ya da gecikmeli alınmasından Zorlu PSM sorumlu olmayacaktır.
 23. Zorlu PSM ve E-KENT; Zorlu PSM Hediye Kart’ının yasa dışı kullanıldığından şüphelendiği takdirde ya da sair haklı nedenler kapsamında kart kullanıcısı ile olan Sözleşmeyi, tek taraflı gerekçesiz şekilde feshetme, kartı iptal etme ve kart ile yapılan/yapılmakta istenen işlemleri reddetme hakkına ssahiptir. Bu durumda, kart içerisinde kalan bakiye tutarının kart kullanıcısına iade edilmesi söz konusu olmayacaktır.
 24. Hediye Kart ile verilen tüm kişisel veriler www.passo.com.tr adresinde yer alan Satış Sözleşmesi doğrultusunda ele alınacak olup, bu hükümler çerçevesinde işlem görecektir.
 25. Zorlu PSM ve E-KENT tek taraflı olarak Hediye Kart Kullanım Koşulları’nı değiştirme hakkını saklı tutar.
HEDİYE KART BAŞVURU FORMU

Özel olarak talep edilmedikçe, bize ilettiğiniz taleplerinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz; “Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ,biyometrik ve genetik veriler.”

captcha

TEŞEKKÜR EDERİZ!

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorun Oluştu!

Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu. Tekrar deneyiniz.

HEDİYE KART

ŞU ANDA BU KATEGORİYE UYGUN ETKİNLİK BULUNMAMAKTADIR.


SÓNAR ISTANBUL 2024

26 NİSAN

/ 18:00

ZORLU PSM


SÓNAR ISTANBUL 2024

27 NİSAN

/ 18:00

ZORLU PSM


SÓNAR ISTANBUL 2024

28 NİSAN

/ 18:00

ZORLU PSM


CEM YILMAZ - CMXXIV

29 NİSAN

/ 21:00

TURKCELL SAHNESİ


İBRAHİM SELİM İLE BU GECE

29 NİSAN

/ 21:00

TOUCHÉ BY N KOLAY


CEM YILMAZ - CMXXIV

30 NİSAN

/ 21:00

TURKCELL SAHNESİ


FİKRİ KARAYEL JAZZ ENSEMBLE

30 NİSAN

/ 21:00

TOUCHÉ BY N KOLAY


GARANTİ BBVA KONSERLERİ: YAZZ AHMED

30 NİSAN

/ 21:30

%100 STUDIO