İzle & Dinle
PSM On Air Sessions #4 Deniz Tekin

Deniz Tekin ile tanışın! Müziğe piyano ve yan flüt eğitimi alarak başlayan Deniz Tekin, ilk albümü Kozakuluçka’yı 2017 yılında yayınladı. Milyonlarca kez dinlenen Beni Vur cover’ıyla dikkat çeken ve Can Ozan, Şanıier, Dolu Kadehi Ters Tut, Kamufle, Barış Demirel gibi bir çokbaşırılı müzisyenle çalışan Tekin; yalın akustik gitar ya da piyano aranjmanlarına eşlik eden melodik vokali ve güçlü sözleriyle son dönemin en başarılı müzisyenlerinden. 2020 yılında Güneşe Doğru Ep’sini ve 2021 yılında da CanBey’le birlikte kaydettği Kuyu EP’sini yayınlayan Deniz Tekin, Konserler vermeye ve yeni albümü için hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor.

İbrahim Selim İle Bu Gece - Serbest Vuruş #113

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece" dosta kahkaha, düşmana elem vermeye devam ediyor! Karşınızda İbrahim Selim'in gündemi kendine has bir yerden yorumladığı Serbest Vuruş bölümü!

Teras Noir #28 Öykü Karayel

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Öykü Karayel.

İbrahim Selim İle Bu Gece #112 Erşan Kuneri Ekibi, Batuhan Kordel

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece bu hafta Erşan Kuneri ekibini ağırlıyor: Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Bülent Şakrak! Açık Kapı’da Batuhan Kordel kulakların pasını alırken stand up’ta ise Dilara Erdemir sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #46 Şenay Lambaoğlu & Aslı Özer

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Şenay Lambaoğlu ve Aslı Özer var.

İbrahim Selim İle Bu Gece #111 Oğuzhan Koç, Su Sonia

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Oğuzhan Koç! Açık Kapı’da Su Sonia kulakların pasını alırken stand up’ta ise Sadık Ahmet Çolak sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #45 Elif Ürse & Ersin Arıcı

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Elif Ürse ve Ersin Arıcı var.

 
Teras Noir #27 Ozan Açıktan

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Ozan Açıktan.

İbrahim Selim İle Bu Gece #110 Mehmet Yılmaz Ak, Prenslerin Öcü

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Mehmet Yılmaz Ak, Açık Kapı’da Prenslerin Öcü kulakların pasını alırken stand up’ta ise Doğu Can sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #44 Defne Kayalar & Engin Hepileri

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Defne Kayalar ve Engin Hepileri var.

İbrahim Selim İle Bu Gece #109 Canan Ergüder, Cemre Kabaş

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Canan Ergüder, Açık Kapı’da Cemre Kabaş kulakların pasını alırken stand up’ta ise Gözde Karakaya sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #43 Mark Levitas & Tuğçe Tuna

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Mark Levitas ve Tuğçe Tuna var.

Teras Noir #26 İbrahim Selim

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu İbrahim Selim.

İbrahim Selim İle Bu Gece #108 Damla Sönmez, Surf Arabesk

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Damla Sönmez, Açık Kapı’da Surf Arabesk kulakların pasını alırken stand up’ta ise Murat Gencoğlu sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #42 Ahmet Kazanbal & Anıl Çelik & Tayanç Ayaydın

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Ahmet Kazanbal, Anıl Çelik ve Tayanç Ayaydın var.

Teras Noir #25 Ahmet Kürşat Öçalan

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

 
İbrahim Selim İle Bu Gece #107 Songül Öden, Dilhan Şeşen

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Songül Öden, Açık Kapı’da Dilhan Şeşen kulakların pasını alırken stand up’ta ise Barbaros Uzuner sahnede!

 
PSM On Air Sessions #3 Oscar Anton

Oscar ile tanışın! 19 yaşında Polydor - UMG ile anlaşma yaptı. Büyük okyanusta kaybolduğunu hisseden Oscar, müzik kariyerine bağımsız bir şekilde devam edeceğini 'Yatak odamda müzik yapıyorum' ifadesiyle yeni nesil bağımsız sanatçı dalgasını yakalayarak gösterdi. Postcards ismini verdiği bir konseptle her ay bir şehirden bir müzisyenle yaptığı parçayı yayınlamaya hazırlanan Anton, startı Milanolu müzisyen VV ile yaptı. Postcards konseptinin ilk iş birliği olan "cheerios" parçasıyla birlikte kendine seslendiği konuşmaların yer aldığı bir kaydı da paylaşan Oscar Anton'un bu yıl için yapmak istediği iki şey var: Yatak odasından çıkmak ve başka müzisyenlerle bir araya gelmek!

Sahne Tozu Yutanlar #41 Ilgın Angın & Özdemir Çiftçioğlu & Pelin Turancı

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Ilgın Angın, Özdemir Çiftçioğlu ve Pelin Turancı var.

Teras Noir #24 Emrah Safa Gürkan

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Emrah Safa Gürkan.

İbrahim Selim İle Bu Gece #106 Melike Şahin, Jamal Aliyev, Damla Durakçay

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Melike Şahin, Açık Kapı’da Damla Durakçay kulakların pasını alırken stand up’ta ise Tolga Üyken sahnede!

Teras Noir #23 Defne Kayalar

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Defne Kayalar.

Nezaket Erden'in Sesinden "Deli Eşeğin Akıllı Sıpası"

Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun! Çağdaş Türk edebiyatının güncel öyküleri birbirinden değerli tiyatrocuların sesi, Tuluğ Tırpan ve Çağrı Sertel’in müzikleri eşliğinde Zorlu PSM sahnesinde yeni bir forma kavuştu. Ece Dizdar, Aylin Balboa’nın Linda Teyze’sini; Sercan Badur, Mahir Ünsal Eriş’in Bilye Hikmet’ini; Sezin Akbaşoğulları, Melisa Kesmez’in Görüşürüz’ünü; Nezaket Erden ise Barış Bıçakçı’nın Deli Eşeğin Akıllı Sıpası öyküsünü seslendiriyor

Sezin Akbaşoğulları'nın Sesinden "Görüşürüz"

Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun! Çağdaş Türk edebiyatının güncel öyküleri birbirinden değerli tiyatrocuların sesi, Tuluğ Tırpan ve Çağrı Sertel’in müzikleri eşliğinde Zorlu PSM sahnesinde yeni bir forma kavuştu. Ece Dizdar, Aylin Balboa’nın Linda Teyze’sini; Sercan Badur, Mahir Ünsal Eriş’in Bilye Hikmet’ini; Sezin Akbaşoğulları, Melisa Kesmez’in Görüşürüz’ünü; Nezaket Erden ise Barış Bıçakçı’nın Deli Eşeğin Akıllı Sıpası öyküsünü seslendiriyor.

Sercan Badur'un Sesinden Bilye Hikmet

Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun! Çağdaş Türk edebiyatının güncel öyküleri birbirinden değerli tiyatrocuların sesi, Tuluğ Tırpan ve Çağrı Sertel’in müzikleri eşliğinde Zorlu PSM sahnesinde yeni bir forma kavuştu. Ece Dizdar, Aylin Balboa’nın Linda Teyze’sini; Sercan Badur, Mahir Ünsal Eriş’in Bilye Hikmet’ini; Sezin Akbaşoğulları, Melisa Kesmez’in Görüşürüz’ünü; Nezaket Erden ise Barış Bıçakçı’nın Deli Eşeğin Akıllı Sıpası öyküsünü seslendiriyor.

Ece Dizdar'ın Sesinden "Linda Teyze"

Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun! Çağdaş Türk edebiyatının güncel öyküleri birbirinden değerli tiyatrocuların sesi, Tuluğ Tırpan ve Çağrı Sertel’in müzikleri eşliğinde Zorlu PSM sahnesinde yeni bir forma kavuştu. Ece Dizdar, Aylin Balboa’nın Linda Teyze’sini; Sercan Badur, Mahir Ünsal Eriş’in Bilye Hikmet’ini; Sezin Akbaşoğulları, Melisa Kesmez’in Görüşürüz’ünü; Nezaket Erden ise Barış Bıçakçı’nın Deli Eşeğin Akıllı Sıpası öyküsünü seslendiriyor.

İbrahim Selim İle Bu Gece #105 Ulaş Tuna Astepe, Ali Meydanioğlu

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Ulaş Tuna Astepe, Açık Kapı’da Ali Meydanioğlu kulakların pasını alırken stand up’ta ise Efe Tunçer sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #40 Emir Çubukçu & Yunus Emre Terzioğlu

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Emir Çubukçu ve Yunus Emre Terzioğlu var.

Teras Noir #22 Boran Kuzum

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Boran Kuzum.

İbrahim Selim İle Bu Gece #104 Aybüke Pusat, Safiye

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Aybüke Pusat, Açık Kapı’da Safiye kulakların pasını alırken stand up’ta ise Eda Kibar sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #39 Evrim Doğan & Umut Kurt

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Evrim Doğan ve Umut Kurt var.

 
Teras Noir #21 Alican Yücesoy

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

 
İbrahim Selim İle Bu Gece #103 Okan Bayülgen, Ezgi Gergin

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Okan Bayülgen, Açık Kapı’da Ezgi Gergin kulakların pasını alırken stand up’ta ise Özer Uzun sahnede!

 
Sahne Tozu Yutanlar #38 Alp Ersönmez & Çağrı Sertel

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Alp Ersönmez ve Çağrı Sertel var.

 
Teras Noir #20 Serkan Keskin

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

İbrahim Selim İle Bu Gece #102 Selahattin Paşalı, Kübra Şenyaylar

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Selahattin Paşalı, Açık Kapı’da Kübra Şenyaylar kulakların pasını alırken stand up’ta ise Berkan Karadede sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #37 Esra Ruşan & Uğur Uzunel

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Esra Ruşan ve Uğur Uzunel var.

 
İbrahim Selim İle Bu Gece #101 Ekin Koç, Mert Carim

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Ekin, Açık Kapı’da Mert Carim kulakların pasını alırken stand up’ta ise Emre Can Çalışkan sahnede!

 
Sahne Tozu Yutanlar #36 Birkan Nasuhoğlu & Gökhan Türkmen

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Birkan Nasuhoğlu ve Gökhan Türkmen var.

Teras Noir #19 Harun Tekin

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Harun Tekin.

İbrahim Selim İle Bu Gece #100 Enis Arıkan, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Serenay Sarıkaya, Şükrü Özyıldız

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Enis Arıkan, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Serenay Sarıkaya, Şükrü Özyıldız, Açık Kapı’da Doğukan Medetoğlu kulakların pasını alırken stand up’ta ise Seda Yüz sahnede!

 
Teras Noir #18 Dinçer Güner

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Dinçer Güner!

İbrahim Selim İle Bu Gece #99 Büşra Pekin, Yeşim Farah

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Büşra Pekin, Açık Kapı’da Yeşim Farah kulakların pasını alırken stand up’ta ise Berk Karan sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #35 İmer Özgün & İpek Türktan

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta İmer Özgün ve İpek Türktan var.

Teras Noir #17 Melisa Şenolsun

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Melisa Şenolsun!

İbrahim Selim İle Bu Gece #98 Deniz Baysal Yurtcu, Esra Üçcan

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Deniz Baysal Yurtcu Açık Kapı’da Esra Üçcan kulakların pasını alırken stand up’ta ise Berk Karan sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #34 Kerem Ayan & Ülkü Duru

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Kerem Ayan ve Ülkü Duru var.

Teras Noir #16 Esra Dermancıoğlu

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Esra Dermancıoğlu.

PSM On Air Sessions #2 Ivo Dimchev

Koreograf, dansçı ve performans sanatçısı olarak ün kazanan Ivo Dimchev, PSM On Air Sessions'ın konuğu oldu.

İbrahim Selim ile Bu Gece #97 Zafer Algöz, sevimo

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Zafer Algöz! Açık Kapı’da sevimo kulakların pasını alırken stand up’ta ise Batur Özkan sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #33 Cem Yıldız, İpek İpekçioğlu

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Cem Yıldız ve İpek İpekçioğlu var.

İbrahim Selim ile Bu Gece #96 Aytaç Şaşmaz, Lara Çayan

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Aytaç Şaşmaz! Açık Kapı’da Lara Çayan kulakların pasını alırken stand up’ta ise Özgür Tosun sahnede!

PSM On Air Sessions #1 : Tora

2013’teki kuruluşundan bu yana chillwave janrında zengin bir palet yaratan Avustralyalı grup Tora'nın ilk İstanbul konseri 8 Aralık Çarşamba akşamı %100 Studio'da gerçekleşti. Konser öncesi Tora'dan bize özel bir performans sergilemesini istedik.

İbrahim Selim ile Bu Gece #95 Şevval Sam, Can Oflaz

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Schweppes’in sunduğu İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Şevval Sam! Açık Kapı’da Can Oflaz kulakların pasını alırken stand up’ta ise Doğan Tunçel sahnede!

Sahne Tozu Yutanlar #32 Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü, Kubilay Tunçer

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Timsah Ateşi oyunu ile Zorlu PSM'de ağırladığımız Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer var.

 
Teras Noir #15 Derya Şensoy

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Derya Şensoy.

İbrahim Selim ile Bu Gece #94 Berk Oktay, Dolapdere Big Gang

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Schweppes’in sunduğu İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Berk Oktay! Açık Kapı’da Dolapdere Big Gang kulakların pasını alırken stand up’ta ise Rauf Hesenov sahnede!

Teras Noir #11 Burcu Biricik

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında!  İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

Schweppes'in sunduğu Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Burcu Biricik.

Teras Noir #14 Can Bonomo

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Schweppes'in sunduğu Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Can Bonomo.

Sahne Tozu Yutanlar #30 Yiğit Özşener & Şahika Tekand

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği yepyeni serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Yiğit Özşener ve Şahika Tekand var.

 
Teras Noir #13 Seda Türkmen

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Schweppes'in sunduğu Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Seda Türkmen!

İbrahim Selim ile Bu Gece #93 Mert Yazıcıoğlu, Bertuğ Cemil & Su Soley

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Schweppes’in sunduğu İbrahim Selim ile Bu Gece'de bu haftanın konuğu Mert Yazıcıoğlu! Açık Kapı’da Su Soley ve Bertuğ Cemil kulakların pasını alırken stand up’ta ise Aksel Gürel sahnede!

 
Sahne Tozu Yutanlar #29 Barış Gönenen & Başak Kıvılcım Ertanoğlu

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği yepyeni serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Barış Gönenen & Başak Kıvılcım Ertanoğlu var.

Teras Noir #12 Hatice Aslan

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

İbrahim Selim ile Bu Gece #92 Aslıhan Malbora

Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Schweppes’in sunduğu İbrahim Selim ile Bu Gece'de  Aslıhan Malbora  ve stand up’ta Salih Tıraş eşlik ediyor.

Sahne Tozu Yutanlar #28 Nurgül Yeşilçay & Nagihan Gürkan

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği yepyeni serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Nurgül Yeşilçay ve Nagihan Gürkan var.

İbrahim Selim ile Bu Gece #91 Hafsanur Sancaktutan, Özge Öztimur

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında! Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Hafsanur Sancaktutan'a Açık Kapı performansıyla Özge Öztimur ve stand up’ta Alpat Erdem eşlik ediyor.

Teras Noir #10 Birkan Sokullu

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında!  İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

Programın bu haftaki konuğu Birkan Sokullu.

İbrahim Selim ile Bu Gece #90 Demet Özdemir, Serenad Bayraktar

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında! Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Demet Özdemir'e Açık Kapı performansıyla Serenad Bayraktar ve stand up’ta Mustafa Sağır eşlik ediyor.

Teras Noir #9 Esra Ruşan

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında!  İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

Programın bu haftaki konuğu Esra Ruşan.

İbrahim Selim ile Bu Gece #89 Hazal Kaya, Ezgi Aktan

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında! Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Hazal Kaya'ya Açık Kapı performansıyla Ezgi Aktan ve stand up’ta Caner Ömür eşlik ediyor.

Sahne Tozu Yutanlar #27 Murat Mahmutyazıcıoğlu & Uğur Kanbay

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği yepyeni serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Murat Mahmutyazıcıoğlu ve Uğur Kanbay var.

Teras Noir #8 Sarp Apak

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında!  İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

Programın bu haftaki konuğu Sarp Apak.

 

İbrahim Selim ile Bu Gece #88 Elçin Sangu, Alya

 

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında! Pazartesi günleri İbrahim Selim’in renkli sunumu ve birbirinden değerli sürpriz konukları ile %100 Studio’da dosta kahkaha, düşmana elem veren eşsiz program Çarşamba günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanıyor! Elçin Sangu'ya Açık Kapı performansıyla Alya ve stand up’ta Emrecan Odabaş eşlik ediyor.
 

Teras Noir #7 Melikşah Altuntaş

 

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında!  İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak!

Programın bu haftaki konuğu Melikşah Altuntaş.

 

Sahne Tozu Yutanlar #26 Barış Demirel & Kamufle

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği yepyeni serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Barış Demirel ve Kamufle var.

Zorlu PSM’deki yeniliklerden ve
yaklaşan etkinliklerden ilk siz haberdar olun!
Haftalık newsletter’ımıza abone olmak için için Bizimle Kal butonundan formu doldurabilirsiniz.