Watch & Listen
PSM On Air Sessions #5 Liraz

İran asıllı İsrailli oyuncu, dansçı ve müzisyen Liraz, kimliğinin parçası olan iki ülke arasındaki meselelerin üstesinden müzikle gelen, duruşu ve öyküsüyle ilham veren bir sanatçı.

 
Can Şengün ile Sıkı Fıkı #1 Kenan Doğulu

Zorlu PSM, sevilen programlarına bir yenisini daha ekliyor ve izleyicilerini benzersiz deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında ağırlıyor. Sevilen sanatçıların bilinmeyen hikayelerini samimi bir şekilde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen yepyeni hikayelerle bazen de oldukça ilginç soruların yer aldığı yarışma bölümleriyle izleyicileri şaşırtacak. Ayrıca sahneye bol bol sürpriz konuk da davet edilecek. Can Şengün ile Sıkı Fıkı'nın ilk konuğu yakın arkadaşı Kenan Doğulu.

Sahne Tozu Yutanlar #49 Can Kazaz & Efe Demiral

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Can Kazaz ve Efe Demiral var.

 
Sahne Tozu Yutanlar #48 Emre Altuğ & Erkin Arslan

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Emre Altuğ ve Erkin Arslan var.

 
Sahne Tozu Yutanlar #47 Nova Norda & Simge Pınar

Farklı disiplinlerden sanatçıların bazen birbirlerine uzmanlık soruları yönelttiği, bazen de sadece keyifli bir sohbet ettiği serimiz Sahne Tozu Yutanlar'da bu hafta Nova Norda ve Simge Pınar var.

Teras Noir #30 Ulaş Tuna Astepe

Meriç Aral ve Efe Tunçer tarafından hazırlanan popüler podcast serisi Teras Noir, Zorlu PSM YouTube kanalında! İkilinin terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla hazırlanan programda her hafta sürpriz isimler bir masa etrafında deyim yerindeyse sorguya alınacak! Teras Noir'ın bu haftaki konuğu Ulaş Tuna Astepe.

PSM On Air Sessions #4 Deniz Tekin

Deniz Tekin ile tanışın! Müziğe piyano ve yan flüt eğitimi alarak başlayan Deniz Tekin, ilk albümü Kozakuluçka’yı 2017 yılında yayınladı. Milyonlarca kez dinlenen Beni Vur cover’ıyla dikkat çeken ve Can Ozan, Şanıier, Dolu Kadehi Ters Tut, Kamufle, Barış Demirel gibi bir çokbaşırılı müzisyenle çalışan Tekin; yalın akustik gitar ya da piyano aranjmanlarına eşlik eden melodik vokali ve güçlü sözleriyle son dönemin en başarılı müzisyenlerinden. 2020 yılında Güneşe Doğru Ep’sini ve 2021 yılında da CanBey’le birlikte kaydettği Kuyu EP’sini yayınlayan Deniz Tekin, Konserler vermeye ve yeni albümü için hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor.

PSM On Air Sessions #3 Oscar Anton

Oscar ile tanışın! 19 yaşında Polydor - UMG ile anlaşma yaptı. Büyük okyanusta kaybolduğunu hisseden Oscar, müzik kariyerine bağımsız bir şekilde devam edeceğini 'Yatak odamda müzik yapıyorum' ifadesiyle yeni nesil bağımsız sanatçı dalgasını yakalayarak gösterdi. Postcards ismini verdiği bir konseptle her ay bir şehirden bir müzisyenle yaptığı parçayı yayınlamaya hazırlanan Anton, startı Milanolu müzisyen VV ile yaptı. Postcards konseptinin ilk iş birliği olan "cheerios" parçasıyla birlikte kendine seslendiği konuşmaların yer aldığı bir kaydı da paylaşan Oscar Anton'un bu yıl için yapmak istediği iki şey var: Yatak odasından çıkmak ve başka müzisyenlerle bir araya gelmek!

PSM On Air Sessions #2 Ivo Dimchev

Koreograf, dansçı ve performans sanatçısı olarak ün kazanan Ivo Dimchev, PSM On Air Sessions'ın konuğu oldu.

PSM On Air Sessions #1 : Tora

2013’teki kuruluşundan bu yana chillwave janrında zengin bir palet yaratan Avustralyalı grup Tora'nın ilk İstanbul konseri 8 Aralık Çarşamba akşamı %100 Studio'da gerçekleşti. Konser öncesi Tora'dan bize özel bir performans sergilemesini istedik.

 
Be the first to know
about upcoming events in ZORLU PSM!
To subscribe to our weekly newsletter, you can fill out the form from the "Stay with us" button.