Watch & Listen
İbrahim Selim ile Quiz Night #3

brahim Selim ile Bu Gece’nin ardından İbrahim Selim Quiz Night ile Zorlu PSM kanalında yarışmacılarla buluşuyor. Sanat, genel kültür, spor, tarih ve daha birçok alanda sorulacak çoktan seçmeli soruların yanıtlandığı eğlenceli yarışma, kazananlara sürpriz hediyeler de dağıtıyor. Tamamen analog yöntemlerle oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen Quiz Night’a katılan yarışmacılar, İbrahim Selim tarafından kendilerine sorulan sorulara, verilen süre içinde, yine kendi oluşturdukları arkadaş gruplarıyla cevap vermeye çalışıyor. İbrahim Selim ile Quiz Night, sezon boyunca Zorlu PSM ve Zorlu PSM YouTube kanalında!

Crossover Talks x PSM #2

Crossover Talks'ın bu bölümünde seyircilerimizle birlikte tekrar Zorlu PSM'deyiz! Televizyon izlememekle övünen dizi yıldızlarından ve düğünlere katılmamakla gurur duyan evde kalmışlardan bahsettik. Erkeklerin etek giyme hakkını sonuna kadar savunduk ve terzilerle olan anılarımızı çarşaf çarşaf ortaya döktük.

Crossover Talks x PSM #1

Crossover Talks bu bölümünde seyircileri ile birlikte Zorlu PSM'de! Kendisine son derece anlamlı hediyeler aldığımız Alican'la arkadaşlığımızı pekiştirdik. İyi dost olmanın başka bir sorumluluğunu daha üstlenerek kulisine çilek isteyen Barış'ı, Shakira olmadığına ikna etmeye çalıştık fakat bu bizim için bir hayli zor oldu.

İbrahim Selim ile Quiz Night #2

İbrahim Selim ile Bu Gece’nin ardından İbrahim Selim Quiz Night ile Zorlu PSM kanalında yarışmacılarla buluşuyor. Sanat, genel kültür, spor, tarih ve daha birçok alanda sorulacak çoktan seçmeli soruların yanıtlandığı eğlenceli yarışma, kazananlara sürpriz hediyeler de dağıtıyor. Tamamen analog yöntemlerle oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen Quiz Night’a katılan yarışmacılar, İbrahim Selim tarafından kendilerine sorulan sorulara, verilen süre içinde, yine kendi oluşturdukları arkadaş gruplarıyla cevap vermeye çalışıyor. İbrahim Selim ile Quiz Night, sezon boyunca Zorlu PSM ve Zorlu PSM YouTube kanalında! İbrahim Selim ile Quiz Night biletleri için linke tıklayabilir, bir sonraki bölümde arkadaş grubunuzla birlikte yarışmacı olma deneyimini yaşayabilirsiniz.

İbrahim Selim ile Quiz Night #1

İbrahim Selim ile Quiz Night ufak bir aradan sonra tekrar yarışmacılarla buluşuyor. Sanat, genel kültür, spor, tarih ve daha birçok alanda sorulacak çoktan seçmeli soruların yanıtlanacağı yarışmada kazananlara da sürpriz hediyeler dağıtılacak. Tamamen analog yöntemlerle oldukça samimi bir ortamda oynanan oyunda; yarışmacılar, İbrahim Selim’in sahnede kendilerine sorduğu sorulara, verilen süre içinde, yine kendi oluşturdukları arkadaş gruplarıyla cevap vermeye çalışacak. İbrahim Selim ile Quiz Night, sezon boyunca Zorlu PSM’de ve Zorlu PSM YouTube kanalında!

Can Şengün ile Sıkı Fıkı #4 Fuat Güner

Zorlu PSM, sevilen programlarına bir yenisini daha ekliyor ve izleyicilerini benzersiz deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında ağırlıyor. Sevilen sanatçıların bilinmeyen hikayelerini samimi bir şekilde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen yepyeni hikayelerle bazen de oldukça ilginç soruların yer aldığı yarışma bölümleriyle izleyicileri şaşırtacak. Ayrıca sahneye bol bol sürpriz konuk da davet edilecek. Can Şengün ile Sıkı Fıkı'nın konuğu Fuat Güner.

Can Şengün ile Sıkı Fıkı #3 Selami Şahin

Zorlu PSM, sevilen programlarına bir yenisini daha ekliyor ve izleyicilerini benzersiz deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında ağırlıyor. Sevilen sanatçıların bilinmeyen hikayelerini samimi bir şekilde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen yepyeni hikayelerle bazen de oldukça ilginç soruların yer aldığı yarışma bölümleriyle izleyicileri şaşırtacak. Ayrıca sahneye bol bol sürpriz konuk da davet edilecek. Can Şengün ile Sıkı Fıkı'nın konuğu yakın arkadaşı Selami Şahin.

PSM On Air Sessions #8 Binker & Moses

Binker & Moses ile tanışın! Londra caz sahnesini İstanbul’a taşındığı festival Zorlu PSM meets EFG London Jazz Festival'de sahne alan ikiliyi sizler için Vestel PSM Radyo'muzda özel bir performans sergilemeye davet ettik. Londra’da yetişen iki isim Moses Boyd ve Binker Goding’i bir araya getiren proje Binker & Moses’a yakından bakıyoruz. İngiltere caz sahnesinde oldukça dikkat çeken ve öncü isimlerden olan yetenekli saksafoncu Binker Golding, yalnız başına yaptığı üretimler, birlikte çaldığı dörtlüsünün yanı sıra şimdiye kadar Elliot Galvin, John Edwards, Steve Noble gibi isimlerle de yaptığı üretimlerle biliniyordu. Moses Boyd ise son yılların Londra’dan çıkma en yetenekli davulcularından biri olarak tarihe geçmeyi başardı. 1991 doğumlu Boyd, henüz 2020’de Mercury ödüllerine aday olması ile geleceğine dair sinyalleri çok net bir şekilde vermişti. Kariyerinde birçok kişinin birlikte çalışmaya can attığı Beyonce, Little Simz gibi büyük isimlerin yanı sıra Zara McFarlane, Floating Points, Sons of Kemet, Four Tet, Theon Cross gibi müzik dünyasında birçok farklı janrada üretim yapan isimle çalışma fırsatını yakaladı. Bir araya geldiklerinde özgürce yaptıkları üretimlerle dinleyenleri ilk andan itibaren etkisi altına alan Binker & Moses ikilisi, isimlerini Londra sahnelerinden dünya çapına kısa sürede taşımayı başardı. 2017 yılında yayınladıkları XX albümü ile eleştirmenler tarafından tam not alan ikilinin, “Fete by the River” parçası aslında tüm anlattılarımızı onaylayan nitelikte.

PSM On Air Sessions #7 Sefi Zisling

Sefi Zisling ve ekibi ile tanışın! Tel Aviv'in en popüler caz ve funk trompetçisi Sefi Zisling, 10 yaşında trompet ile tanıştı. Yeteneklerini keşfettikten sonra prestijli sanat okulu Thelma Yellin'e kaydolan Zesling, genç yaşlarından beri birçok grupta sahne aldı. Kariyerinin ilk yıllarından bu yana, İsrail'deki caz dünyasının hemen hemen her önemli müzisyeniyle kayıtlara imza attı ve performanslar gerçekleştirdi. Trompet sanatında ustalaşan Sefi, “Expanse” albümüyle bir enstrümantalist olarak rolünü aştı, evrildi ve hesaba katılması gereken bir besteci, yapımcı ve yaratıcı güç haline geldi. Sefi’yi 20 Mayıs’ta Zorlu PSM touché'de gerçekleşen konserinden hemen önce ekibiyle birlikte Vestel PSM radyoya davet ettik ve işte o günün kaydı.

PSM On Air #6 John Grant

Folk’tan new wave’e synthpop’tan indie rock’a uzanan repertuvarıyla pek çok kitleyi kendine çekmeyi başaran Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen John Grant, 24 Mart 2022 akşamı Zorlu PSM’deydi! Konser öncesi kendisini PSM On Air için stüdyomuzda ağırladık. Alternatif rock grubu Czars'ın kurucu ortağı, baş vokalisti, piyanisti ve birincil söz yazarı olarak öne çıkan Grant, 1994'ten 2006'ya kadar Czars ile altı stüdyo albümü çıkardı. 2006 yılında grup dağıldı ve Grant, 2010'da solo kariyerine başlamadan önce müziğe ara verdi. GMF, Marz ve Black Belt gibi parçalarıyla son zamanlarda dijital platformlarda öne çıkan John Grant’in ilk solo albümü Queen of Danish ile albümü piyasaya sürdüğü 2010 yılında Mojo tarafından ‘yılın en iyi albümü’ ödülünü aldı. 2015'te üçüncü solo albümü Gray Tickles, Black Pressure geniş çapta olumlu eleştiriler aldı ve İngiltere listelerinde 5 numaraya kadar yükseldi. Dördüncü albümü Love is Magic 2018'de piyasaya çıktı ve İngiltere'de ilk 20'ye girdi.

Can Şengün ile Sıkı Fıkı #2 Cem Yılmaz

Zorlu PSM, sevilen programlarına bir yenisini daha ekliyor ve izleyicilerini benzersiz deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında ağırlıyor. Sevilen sanatçıların bilinmeyen hikayelerini samimi bir şekilde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen yepyeni hikayelerle bazen de oldukça ilginç soruların yer aldığı yarışma bölümleriyle izleyicileri şaşırtacak. Ayrıca sahneye bol bol sürpriz konuk da davet edilecek. Can Şengün ile Sıkı Fıkı'nın konuğu Cem Yılmaz.

PSM On Air Sessions #5 Liraz

İran asıllı İsrailli oyuncu, dansçı ve müzisyen Liraz, kimliğinin parçası olan iki ülke arasındaki meselelerin üstesinden müzikle gelen, duruşu ve öyküsüyle ilham veren bir sanatçı.

 
Can Şengün ile Sıkı Fıkı #1 Kenan Doğulu

Zorlu PSM, sevilen programlarına bir yenisini daha ekliyor ve izleyicilerini benzersiz deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında ağırlıyor. Sevilen sanatçıların bilinmeyen hikayelerini samimi bir şekilde anlatacakları “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ile bazen geçmişteki anılarla, bazen yepyeni hikayelerle bazen de oldukça ilginç soruların yer aldığı yarışma bölümleriyle izleyicileri şaşırtacak. Ayrıca sahneye bol bol sürpriz konuk da davet edilecek. Can Şengün ile Sıkı Fıkı'nın ilk konuğu yakın arkadaşı Kenan Doğulu.

PSM On Air Sessions #4 Deniz Tekin

Deniz Tekin ile tanışın! Müziğe piyano ve yan flüt eğitimi alarak başlayan Deniz Tekin, ilk albümü Kozakuluçka’yı 2017 yılında yayınladı. Milyonlarca kez dinlenen Beni Vur cover’ıyla dikkat çeken ve Can Ozan, Şanıier, Dolu Kadehi Ters Tut, Kamufle, Barış Demirel gibi bir çokbaşırılı müzisyenle çalışan Tekin; yalın akustik gitar ya da piyano aranjmanlarına eşlik eden melodik vokali ve güçlü sözleriyle son dönemin en başarılı müzisyenlerinden. 2020 yılında Güneşe Doğru Ep’sini ve 2021 yılında da CanBey’le birlikte kaydettği Kuyu EP’sini yayınlayan Deniz Tekin, Konserler vermeye ve yeni albümü için hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor.

PSM On Air Sessions #3 Oscar Anton

Oscar ile tanışın! 19 yaşında Polydor - UMG ile anlaşma yaptı. Büyük okyanusta kaybolduğunu hisseden Oscar, müzik kariyerine bağımsız bir şekilde devam edeceğini 'Yatak odamda müzik yapıyorum' ifadesiyle yeni nesil bağımsız sanatçı dalgasını yakalayarak gösterdi. Postcards ismini verdiği bir konseptle her ay bir şehirden bir müzisyenle yaptığı parçayı yayınlamaya hazırlanan Anton, startı Milanolu müzisyen VV ile yaptı. Postcards konseptinin ilk iş birliği olan "cheerios" parçasıyla birlikte kendine seslendiği konuşmaların yer aldığı bir kaydı da paylaşan Oscar Anton'un bu yıl için yapmak istediği iki şey var: Yatak odasından çıkmak ve başka müzisyenlerle bir araya gelmek!

PSM On Air Sessions #2 Ivo Dimchev

Koreograf, dansçı ve performans sanatçısı olarak ün kazanan Ivo Dimchev, PSM On Air Sessions'ın konuğu oldu.

PSM On Air Sessions #1 : Tora

2013’teki kuruluşundan bu yana chillwave janrında zengin bir palet yaratan Avustralyalı grup Tora'nın ilk İstanbul konseri 8 Aralık Çarşamba akşamı %100 Studio'da gerçekleşti. Konser öncesi Tora'dan bize özel bir performans sergilemesini istedik.

 
Be the first to know
about upcoming events in ZORLU PSM!
To subscribe to our weekly newsletter, you can fill out the form from the "Stay with us" button.